Add the Sticky icons of social media

Odstąpienie od umowy

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną).

  DomoFan.pl
  ul.Hurtowa 13
  15-399 Białystok
  e-mail: sklep@domofan.pl

 3. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy znajdą Państwo TUTAJ

 4. Mogą Państwo także skorzystać ze zgłoszenia zwrotu korzystając zwygodnej aplikacji zwrotu dostępnej na naszej stronie. Wystarczy zalogować się na swoje konto, w dolnej części strony w sekcji MOJE ZAMÓWIENIE wybrać "Chcę zwrócić towar" i postępować zgodnie z informacjami na stronie.
 5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminy do odstąpienia od umowy.

 6. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwu sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 7. Zwrot płatności dokonywany jest na podane w formularzu konto bankowe lub saldo klienta w naszym sklepie.

 8. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 9. Proszę odesłać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 10. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 11. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 20 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-18
Wszystko super
2022-08-22
Witam Polecam sklep , szybka realizacja i dodatkowy prezent zaskoczył mnie miło.
pixel